Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Články
Jak umístit postel?

 

 

Když už máte konečně vybranou svou vysněnou postel, měli byste se zaobírat také tím, jak ji správně umístit v prostoru. Záleží na spoustě maličkostí, aby byl Váš spánek spokojený a život harmonický.


Síla intuice

Stalo se Vám někdy, že se Vám prostě špatně spalo, i když byl prostor perfektně čistý a sebekrásnější? Možná jste jen vycítili, že tam něco nesedí. Člověk se může cítit nesvůj, pokud není postel aspoň jednou svou stranou u zdi. Ideální je mít zeď za hlavou v čele postele. Už pravěký pud nám velí být natočeni nohama ke dveřím, kdyby se blížilo nebezpečí. Neznám snad nikoho kdo by i ve stanu spal hlavou u vchodu. Není nám to přirozené.

Z důvodu pohodlí by mělo být kolem postele aspoň 60 cm prostoru, abyste měli dostatek místa například na manipulaci s ložním prádlem.

Doporučuje se také nemít hlavu u okna a velkou plochu zrcadel. Odebírá Vám to energii, která díky tomuto špatně proudí a Vy se tak můžete cítit unavení a bez života.

 

Metody feng-šuej

Obecně se toto staré učení řídí celkovou harmonií prostoru a hlavně individuálními potřebami jeho obyvatel. Každý člověk je jiný, má své speciální potřeby a neduhy. V případě polohy při spánku se řídí umístěním hlavy ve vztahu se světovými stranami. Během života a vývoje člověka se může poloha postele klidně několikrát změnit. Záleží na jeho aktuálních potřebách. Hlava na sever přináší uklidnění a pomáhá při problému s nespavostí. Oproti tomu hlava na jih Vám vnese do života vášeň a atraktivitu. Nedoporučuje se však dlouhodobě, jelikož mohou následně vznikat neshody s partnerem. Více se můžete dočíst v tomto inspirativním článku.

 

Vypusťte psy

Říká se, že pes si vždy lehá tam, kde je klid a harmonie. To znamená, že kde leží on, tam se bude dobře ležet i Vám. Můžete tedy takto určit budoucí ideální místo Vašeho klidného spánku. Kočky to mají přesně naopak. Cíleně si lehají do neklidných zón a až následně je harmonizují.

 

Podívejte se na nabídku té pravé postele pro Vás a Váš zdravý a klidný spánek

 

________________________________________________________________________________________________________________________

Postele z masivu

Proč si pořídit postel z masivu?

Výběr postele není jednoduchou záležitostí, už z důvodu, že v posteli trávíme mnoho času. Říká se, že spánkem strávíme 1/3 života, tak bychom ji měli trávit opravdu příjemně. Dalším důvodem k výběru kvalitní postele je, že se chceme budit plni elánu a energie do nového dne. Postel by nám tedy měla zajistit kvalitní odpočinek, relaxaci a tvrdý spánek.

Stabilita a pevnost z přírody, to jsou postele z masivu.


V naší nabídce naleznete kvalitní dřevěné postele z masivu. Masivní dřevo je materiál, který opravdu něco vydrží. U nás navíc vybíráme jen to nejkvalitnější dřevo. Už to je důvodem, proč si tuto postel pořídit do své ložnice. Chcete-li, aby Vaše nová postel něco vydržela, pořiďte si postel z masivu. Navíc Vám můžeme zaručit precizní provedení a propracované detaily. Tím je záruka kvality a dlouhé životnosti ještě umocněna.

V naší nabídce naleznete postele z masivní borovice. Tento materiál je ve výsledku ošetřen ekologickým lakem. Vybrat si můžete z několika odstínů, které zahrnují jak přírodní lakování, tak barevné odstíny jako je olše, dub, buk či ořech. Jak už jsme uvedli, lak je ekologický a stejně tak použité dřevo. Z tohoto důvodu víte, že ve Vaší ložnici budete mít přírodní a zdravotně nezávadný materiál, který Vašemu zdraví jen prospěje.

 

Široký výběr stylů a snadná kombinovatelnost masivních postelí

 

Dřevěné postele z masivu mají ještě jednu nespornou výhodu. Tou je jejich snadná kombinovatelnost s dalšími kousky nábytku z masivu. Vzhledem k jednoduchému přírodnímu materiálu tak můžete vybrat další nábytek, díky kterému bude Vaše ložnice skvěle sladěná! V naší nabídce tak naleznete například různé skříně, komody, noční stolky či prádelníky z masivu.

 

Postele z masivu Vám nabízíme v několika různých provedení a stylech. V nabídce naleznete jak postele pro nejmenší s ohrádkou, tak dětské postele, patrové postele či postele s úložným prostorem. Zároveň u nás můžete zakoupit i dřevěné postele pro dospělé či studenty, jednolůžkové i dvoulůžkové v několika rozměrech. Můžete si tak vybrat tu, která bude splňovat Vaše požadavky na komfort i dispoziční řešení Vaší ložnice.

Jaké má postel z masivu výhody již tedy víte. Teď už Vám zbývá jen vybrat si tu pravou do Vaší ložnice a těšit se z příjemného a kvalitního spánku. K postelím si můžete také rovnou pořídit laťové či lamelové rošty a matrace a získat tak kompletní postel připravenou k odpočinku.